Regulamin archiwalny sklepu internetowego www.tanat.eu, który obowiązywał do 24.12.2014 r.

 

1. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem sieci Internet.

2. Sklep internetowy tanat.eu prowadzony jest przez firmę Tanat Marta Brożena.

Siedziba firmy znajduje się pod adresem: 34-200 Sucha Beskidzka, ul. Podksięże 93, NIP: 552-155-41-46 REGON: 121384136

3. Realizacja sprzedaży w sklepie Tanat.eu odbywa się według poniższego regulaminu. Złożenie zamówienia w sklepie oznacza akceptację zasad oraz regulaminu sklepu tanat.eu

 

Przyjęcie i realizacje zamówienia

1. Zamówienia na towary są przyjmowane bezpośrednio na stronie tanat.eu oraz mailowo (sklep@tanat.eu) i telefonicznie pod numerem telefonu 504-574-944

2. Ceny towarów znajdujących się w ofercie Sklepu Internetowego tanat.eu wyrażone są w polskich złotówkach. Ceny podane na stronnie są cenami brutto.

3. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy w całości anulowane.

 

Dostawa na terenie Polski:

1. Sklep internetowy Tanat realizuje dostawę na terenie całego kraju za pośrednictwem Poczty Polskiej.

2. Czas realizacji zamówienia oraz dostawy wynosi od 1-7 dni roboczych od daty wypełnienia formularza zamówienia.

3. W przypadku problemów z realizacja zamówienia, nasza obsługa skontaktuje się z państwem w celu ustalenia szczegółów zamówienia oraz wysyłki. (dotyczy czasu realizacji zamówienia , braku towaru na stanie, błędne dane wysyłki, itp.)

 

Dostaw na terenie krajów Unii Europejskiej:

1. Sklep internetowy Tanat realizuje dostawę na terenie całej Unii Europejskiej. Dostawy zamówionych towarów są realizowane za pośrednictwem Poczty Polskiej.

2. W celu zamówienia wysyłki zagranicznej w pierwszej kolejności należy skontaktować się z naszym działem obsługi klienta mailowo lub telefonicznie.

3. Podczas kontaktu zostanie ustalony termin wysyłki, koszt transportu (naliczany dla każdego zamówienia indywidualnie na podstawie kraju docelowego oraz wagi)

4. Zamówienia zagraniczne muszą być opłacone przed wysyłką.

 

Odstapnie od umowy w termine 10 dni

1. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 (Dz.U. z 2000 r. Nr 22 poz. 271 z późniejszymi zmianami), Kupujący może odstąpić od umowy kupna w terminie 10 dni poprzez zwrot towaru. Jednocześnie informujemy, iż w celu dokonania zwrotu towaru niezbędny jest wcześniejszy kontakt ze Sprzedającym.

2. W przypadku odstąpienia od umowy kupujący jest zobowiązany poinformować sprzedającego o zaistniałym fakcie oraz ustalić szczegóły zwrotu towaru jak i należności.

3. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia odstąpienia od umowy, zwrot należności zostanie przesłany w ciągu 7 dni na konto bankowe klienta. Jeżeli Klient nie posiada własnego konta bankowego należność zostanie zwrócona przekazem pocztowym. Koszt zwrotu przedmiotu do Sprzedającego ponosi Kupujący. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

 

Reklamacja oraz Gwarancja:

1. Jeżeli klient po otrzymaniu towaru znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstał podczas dostawy zobowiązany jest poinformować obsługę sklepu tanat.eu

2. Towar oferowany przez sklep internetowy tanat.eu jest fabrycznie nowy oraz posiada roczna gwarancje producenta.

3. Reklamacje należy składać w formie elektronicznej na adres sklep@tanat.eu

4. Reklamowane produkty po wcześniejszym ustaleniu z obsługa sklepu należy wysłać na adres: Tanat Marta Brożena, ul. Podksięże 93, 34-200 Sucha Beskidzka.