Srebrna bransoletka Ankier z kuleczkami z podwieszonym ażurowym skrzydłem anioła. Osoba odpowiedzialna: Tanat
Srebrna, elegancka bransoletka z kolorowymi cyrkoniami o różnych geometrycznych kształtach.Do bransoletki dołączony jest łańcuszek do regulacji długości.
Srebrna bransoletka z przywieszkami - kwadratowe i okrągłe cyrkonie w okuciu.Osoba odpowiedzialna: Tanat
Srebrna, świąteczna bransoletka z śnieżkami. Do bransoletki dołączony jest łańcuszek do regulacji długości. Wykonana z rodowanego srebra pr. 925.
Podwójna, srebrna bransoletka z gwiazdami i księżycami. Zdobiona srebrnymi kuleczkami i szafirowymi koralikami. Osoba odpowiedzialna: Tanat
Srebrna bransoletka "Noc" z gwiazdami i księżycem. Wysadzana cyrkoniami. Osoba odpowiedzialna: Tanat
Srebrna bransoletka dla podróżników z błękitnymi koralikami, globusem, samolotem i sercem.
Srebrna bransoletka typu łańcuch z kuleczkami i koniczynkami wysadzanymi cyrkoniami.
Srebrna bransoletka rolo pokryta kolorową emalią. Wykonana ze srebra pr. 925.
Srebrna bransoletka rolo pokryta kolorową emalią. Wykonana ze srebra pr. 925.
Elegancka, srebrna bransoletka typu łańcuch z modnymi przywieszkami: krzyż, serce, obręcz.
Srebrna bransoletka z motywem drzewa umieszczonym w kole i wysadzanym kolorowymi cyrkoniami. Splot bransoletki: Ankier połączony srebrnymi serduszkami. Do bransoletki dołączony jest łańcuszek do regulacji długości.
Srebrna bransoletka z motywem drzewa umieszczonym w kole i wysadzanym bezbarwnymi cyrkoniami. Splot bransoletki: Ankier połączony srebrnymi serduszkami. Do bransoletki dołączony jest łańcuszek do regulacji długości.
Srebrna, sztywna branbsoletka bangle o karbowanej powierzchni
Srebrna, elegancka bransoletka z kolorowymi cyrkoniami.Do bransoletki dołączony jest łańcuszek do regulacji długości.
Efektowna, srebrna bransoletka. Elementy z cyrkoniami zostały częściowo zmatowione, pozostałe części są polerowane na wysoki połysk. Pasuje do wieczorowej lub ślubnej kreacji.
Srebrna bransoletkarolo z diamentowanymi kulkami. Do bransoletki dołączony jest łańcuszek do regulacji długości. Całość wykonana z rodowanego srebra pr. 925.
Delikatna, srebrna bransoletka Ankier z księżycem wysadzanym bezbarwną cyrkonią. Do bransoletki dołączony jest łańcuszek do regulacji długości.
Delikatna, srebrna bransoletka o splocie: kostka wenecjana. Do bransoletki dołączony jest dodatkowy łańcuszek do regulacji długości.
Zdobiona, srebrna bransoletka z oczkami wysadzanymi malachitami.
Elegancka, srebrna bransoletka owale z cyrkoniami. Do bransoletki dołączony jest łańcuszek do regulacji długości.
Elegancka, srebrna bransoletka owale z cyrkoniami. Do bransoletki dołączony jest łańcuszek do regulacji długości.
Srebrna, elegancka bransoletka z kolorowymi, prostokątnymi cyrkoniami.Do bransoletki dołączony jest łańcuszek do regulacji długości.
Srebrna, elegancka bransoletka serduszka z kolorowymi cyrkoniamiDo bransoletki dołączony jest łańcuszek do regulacji długości.

Projekt i realizacja: AMANET
© 2010 Tanat.eu Wszelkie prawa zastrzeżone.