Kategorie

Komunia Święta 2023

Komunia Święta 2023

Uroczystość przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej to dla katolików ogromne przeżycie i wielkie święto. Dzieci po raz pierwszy przyjmują Pana Jezusa pod postacią chleba i wina do swojego serca. Po tak ważnych uroczystościach w Kościele, spotykamy się w gronie rodziny i przyjaciół, aby dawać duchowe wsparcie dziecku, przeżywać i celebrować z nim ten dzień. Tradycją jest też wręczanie z tej okazji prezentów, które są oznaką uczuć jakimi darzymy tą osobę. Chcemy aby komunijny podarek miał wymiar ponadczasowy i był dla dziecka czymś wartościowym. Wśród takich upominków topowe miejsce zajmuje biżuteria. W bogatej ofercie jubilerskiej można znaleźć znakomity prezent dla chłopca i dziewczynki. Najczęściej są to dewocjonalia- motywy związane bezpośrednio z tym świętem, typowo religijne wzory, które dziecko może założyć od razu, ale może też nosić w przyszłości-już jako osoba dorosła.

Chcąc sprawić komuś przyjemność, zdecydowanie należy dostosować prezent do okazji. Dla dziewczynki polecamy piękne naszyjniki z wizerunkiem Matki Boskiej lub z aniołkami, a dla chłopca klasyczny naszyjnik z krzyżem. Są to symbole, które będą stale przypominać dziecku o przeżyciach tego dnia. Subtelne naszyjniki świetnie wpiszą się w świąteczną stylizację i nastrój.

Warto brać pod uwagę, że biżuteria wręczana w tym dniu nie powinna być nazbyt ordynarna i nachalna. Lepiej zdecydować się na mniejsze gabaryty, ale wykonane z drogocennych kruszców-najlepiej złota i srebra.

Oprócz typowo religijnych wzorów, polecamy zawsze aktualne i uwielbiane naszyjniki, komplety, kolczyki z motywem serca. Takie precjoza wyrażają naszą sympatię i pomagają definiować relacje i więzi rodzinne oraz wzmacniają przyjaźnie. Uroczym prezentem będą komplety czy kolczyki z malutkimi, delikatnymi serduszkami zdobionymi cudnymi, mieniącymi się cyrkoniami. Te modele, wykonane z wielką precyzją, spotykają się z uznaniem i podziwem. Propozycja wręczenia złotej biżuterii cieszy się niesłabnącą popularnością. Takie serce od serca:)

Dobrym wyborem dla dziewczynki będą też kolczyki w dziecięcych,skromnych wzorach. Wykonane ze srebra czy złota ozdobią każde uszko. Bogata oferta takiej biżuterii daje możliwość wyboru niepowtarzalnych, unikatowych, małych dzieł sztuki.

Doskonałą pamiątką komunijną może być biżuteria z grawerem. Srebrne bransoletki czy naszyjniki na których możemy umieścić kilka słów, imię czy datę to personalizowany drobiazg,wykonany specjalnie dla jubilata. Takie upominki są cenne i będą mieć w przyszłości wartość sentymentalną.

Zwracajmy uwagę również na sposób pakowania. Obecnie możemy zakupić piękne, dedykowane opakowania. Świetnym rozwiązaniem będzie welurowe pudełeczko w kształcie aniołka czy serca. Tak zapakowany prezent na pewno zostanie doceniony.

Decydując się na zakup biżuterii jako prezentu komunijnego pamiętajmy, że najpiękniejsze prezenty to takie,przy wyborze których kierujemy się sercem. Jesteśmy pewni, że wybierając biżuterię z naszej oferty dokonają Państwo właśnie takiego wyboru- wiedząc,że- dobry prezent, rozgrzewa duszę!

Zapraszamy do naszego sklepu! Tanat.eu :)