Kategorie

Znak zodiaku w biżuterii

Znak zodiaku w biżuterii

Od pokoleń ludzie wierzą, że gwiazdy wpływają na ich przeznaczenie. Najbardziej znanym zjawiskiem z zakresu astrologi są znaki zodiaku. Astrologowie twierdzą, że konstelacje gwiazd i ich układ w czasie naszych narodzin mają wpływ na nasz los i mogą przekazywać informację o naszym usposobieniu, mocnych i słabych stronach naszego charakteru.

Symbole znaków zodiaku mocno wykorzystywane są również w jubilerstwie. Biżuteria zodiakalna jest bardzo dobrym pomysłem na prezent, jak i na interesujący dodatek do naszych codziennych stylizacji.

Znaki zodiaku w jubilerstwie możemy zobaczyć wykonane w różnych formach. Najbardziej popularne są naszyjniki, bransoletki, charmsy i zawieszki..

Piękny naszyjnik świetnie ozdobi dekolt, a na nadgarstku fajnie eksponować się będzie wyjątkowa bransoletka. Do charmsów czy zawieszek możemy dowolnie dobierać łańcuszki czy sznureczki- tworząc eleganckie amulety. Trafionym pomysłem jest też zakup całego kompletu wykonanego w tej samej tonacji. To zawsze świetne rozwiązanie i czarujący dodatek do naszej garderoby.

Taka biżuteria pasuje do każdej stylizacji. Podkreśla osobowość, mówi o usposobieniu osoby noszącej. Warto wybrać owe precjoza ponieważ jest w nich jakaś magia, wyjątkowość wręcz metafizyczny aspekt. Znak zodiaku noszony jako biżuteria może stać się amuletem szczęścia. Symbolika znaków zodiaku jest ogromna. To zacny i lubiany trend w jubilerstwie. Zawarta w tych cackach niesłychana moc, może nam towarzyszyć każdego dnia, gdy zakładamy naszyjnik czy bransoletkę.

Złotą, pozłacaną czy srebrną personalizowaną ozdobę możemy dobrać według gustu – bardziej zdobną, w większych rozmiarach lub delikatną i mniej nachalną dla osób lubiących minimalizm. Mieniące się cyrkonie, umieszczone w precjozach podkreślają oryginalność i dają rewelacyjny wygląd.

Biżuteria z konstelacją, to swoisty astrologiczny talizman mocy, znaczący dodatek i piękna okrasa codzienności.

Jak mówiła Coco Chanel : ,,Elegancja to być równie pięknym wewnątrz i na zewnątrz”.

Nasza pracownia poleca taką biżuterię, która pomoże Ci być pięknym na zewnątrz!

Zapraszamy!